Znaki pryzmatyczne

Inne

Innowacyjne metody produkcyjne kładące nacisk na spełnienie najwyższych wymagań jakościowych, w połączeniu ze świetnie zorganizowanym łańcuchem dostaw, pozwoliły rozwinąć i dostarczać znaki pryzmatyczne na poziomie i za cenę nieporównywalną i niedostępną nigdzie indziej na rynku.

Oferujemy jedno- lub dwukierunkowo obracane znaki pryzmatyczne. Rozmiary są ustalane zgodnie z wymaganiami klienta. Znaki są wykorzystywane w szerokim zakresie: kierowanie ruchem, zarządzanie objazdami, informowanie o spowolnieniu ruchu pojazdów, o trwających budowach i innych utrudnieniach, zarządzania ograniczeniem prędkości w określonych godzinach w pobliży szkół itp. Znaki cechuje bardzo niski pobór mocy. Wiadomość jest wyświetlana bez zużywania energii. Wyzwolenie energii jest potrzebne tylko w chwili zmiany treści znaku (obrót pryzmatów). Znaki są produkowane w modułach, dlatego zapewniona jest możliwości dostosowania wariantów i dopasowania znaku do specyficznych wymagań klienta. Grafika raz zakupionego znaku może być w każdej chwili łatwo wymieniona na inną.

Rodzaje znaków VMS: VMS Triplesign Traffic - Znaki zmiennej treści, w zależności od sytuacji na drodze informują, ostrzegają i kierują uczestników ruchu drogowego.

VMS Rotating Prism Signs - Zmienny znak strefy prędkości. Znak może być dodatkowo wyposażony w diody LED. Ta seria znaków jest dedykowana do szkół, przedszkoli, szpitali itd. Znak wyposażony w diody LED przypomina o obowiązującym limicie prędkości.